Kurumsal


Biz Kimiz

 

1975 senesinde, İstanbul’da bir bayrakçı dükkanında çırak olarak başladı çalışmalarımız. Çizimin ve baskının teknik bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmayı gerektirip elle yapıldığı, usta olabilmenin sadece bir beceri ve maharet işi değil, aynı zamanda bir kişilik ve karakter olgunluğu olarak görüldüğü bir dönemi yaşamış olmanın zevkini yaşamış olduk.

Bir çok kurumun, kültürel organizasyon ve açılışlarında, bayrak, flama, afiş, pankart, promosyon ürünlerinde reklam ve tanıtıma yönelik işlerini yaptık, onların heyecan ve sevinçlerine ortak olduk. Siyasi partilerin kongrelerinin afiş, pankart, bayrak, flama ve salon süslemelerini yaptık. Birçok Demokratik Kitle Örgütü ve Sendikanın genel kurullarındaki heyecanlarına, mitinglerine, grevlerine yaptığımız işlerle tanıklık ettik.

Yaptığımız işlerin karşısına geçip “biz yaptık” diyebilmenin gururunu yaşadık. Yaptığımız işlerle tanınır olduk. Bir çok dost reklam ajansıyla dayanışma içerisinde ortak çalışmalar yaptık. Dayanışmanın gerekliliğine inandık. Sözümüzde hep durduk, kimseyi yanıltmadık. Yaptığımız her işte dost kazandık. Yaptığımız her işe emeğimizi, becerimizi ve sanatımızı kattık. Mesleğimize saygı duyduk, emeğimizi değerli kıldık.

Şimdi 38 yılı aşan emek, birikim ve deneyimimizi, son yıllarda baskı sektöründe var olan teknolojik gelişim ve çeşitlilik, hızlı ve kaliteli üretim, uygun fiyat anlayışı ve 30 tane profesyonel çalışanımız ile daha da güçlü kılarak, yeni bir kurumsal anlayışla sizlerleyiz.

Ürünlerimizin tamamı kendi imalatımız olup, İSO – 9001 Kalite Belgesi ile firmamızda üretilmektedir. Saygılarımızla…

Hasan Kılıç
Genel Müdür 


Hızlı Sipariş
WhatsApp